Nákup a doprava

 

 Odoslanie tovaru

Tovar sa snažíme zvyčajne odoslať najneskôr do 5 pracovných dní od objednávky. Ak tovar práve nie je skladom, je nutné počítať s predĺžením dodacej doby, najviac však o 10 pracovných dní. Najpredávanejšie položky sa snažíme mať vždy skladom, iste ale chápete, že nemôžeme zabezpečiť okamžitú dostupnosť všetkých 5500 produktov z našej ponuky.

 

Odosielame ako Pěstík.cz  

 

 

Cena dopravy

Minimálna cena poštovného je 2,9 Eur pri platbe vopred prevodom z účtu, prípadne platobnou kartou online cez PayPal. V prípade platby pri prevzatí tovaru si dopravca (DHL) účtuje poplatok za dobierku, tzv. dobierkové. Pre oboch dopravcov 2 Eur.

 

 

Doprava zo zahraničia

Na Slovensko zasielame tovar prostredníctvom slovenskej pošty za rovnakých podmienok ako u expedície na územie ČR. Po predchádzajúcej vzájomnej dohode sme schopní objednávku odoslať tiež kamkoľvek inam do zahraničia.

 

 

Doprava ZDARMA

Pre objednávky nad 100 Eur platí doprava zadarmo. Platí aj pre Dobierku.

 


 eukalyptuscajovnikbananovnik


 

Platba za tovar

Podporujeme všetky obvyklé platobné spôsoby - platbu kartou, bankovým prevodom aj platbu na dobierku.

Platobný terminál PayPal pre platbu kartou online je zabezpečený technológiou SSL. Žiadne dáta o platobných kartách ani ich užívateľoch nezhromažďujeme ani nearchivujeme.

 

 

Možnosti platby

 

 

Dobierkou

Tovar môžete zaplatiť až pri jeho prevzatí. Dobierkové závisí na zvolenom spôsobe dopravy, bližšie viď aktuálny cenník dopravy.

 

Prevodom

Platbu je možné uskutočniť aj prevodom na náš účet u Fio banky, a.s. Podrobnosti k platbe prevodom obdržíte v maile potvrdzujúcom Vašu objednávku. Tovar Vám odošleme v okamihu, kedy peniaze dorazia na náš účet.